Zelená úložná krabice Leitz Office, délka 26 cm

Praktický úložný prostor v trendovém hávu. Krabice od značky Leitz vám poskytne stylové útočiště pro dokumenty velikosti A5 nebo všechny psací... více informací »
Zelená úložná krabice Leitz Office
Značka: Leitz
399 Kč
DO OBCHODU »
Praktický úložný prostor v trendovém hávu. Krabice od značky Leitz vám poskytne stylové útočiště pro dokumenty velikosti A5 nebo všechny psací...

Praktický úložný prostor v trendovém hávu. Krabice od značky Leitz vám poskytne stylové útočiště pro dokumenty velikosti A5 nebo všechny psací potřeby či zápisníky.

Box se velmi snadno skládá pomocí patentů. Pro pohodlné přenášení jsou po stranách připevněna kovová madla.

Konstrukce je vyrobena z kvalitního pevného kartonu. Lesklý polypropylenový materiál vytváří atraktivní vzhled krabice, a navíc působí jako ochrana pro dlouhodobé používání. Také se snadno udržuje, stačí jen přetřít hadříkem a dodáte mu ztracený lesk.

Tento výjimečný výrobek Zelená úložná krabice Leitz Office, lze získat bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené kategorii úložné boxy! Vyberte si zlevněné výrobky z této rubriky za outletovou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Leitz. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Leitz může nabídnout velmi kvalitní produkty

Tento oblíbený výrobek Zelená úložná krabice Leitz Office, délka 26 cm od značky s dobrým jménem Leitz pořídíte aktuálně na našich stránkách pořád výhodně. V akci za 399 Kč.