Vitrína v dubovém dekoru Zuiver Hardy

Že úložného prostoru není nikdy dost ví i holandská značka Zuiver. Vitrína Hardy v sobě snoubí nejen kýženou praktičnost, ale i pořádnou dávku... více informací »
Vitrína v dubovém dekoru Zuiver Hardy
Značka: Zuiver
46 774 Kč
DO OBCHODU »
Že úložného prostoru není nikdy dost ví i holandská značka Zuiver. Vitrína Hardy v sobě snoubí nejen kýženou praktičnost, ale i pořádnou dávku...

Že úložného prostoru není nikdy dost ví i holandská značka Zuiver. Vitrína Hardy v sobě snoubí nejen kýženou praktičnost, ale i pořádnou dávku elegance.

Okouzlující vzhled je zajištěn dýhovaným povrchem, jež kromě estetické stránky dodá i na odolnosti. O funkčnost se pak postará bohatý úložný prostor, ideální pro uložení knih či nejrůznějších suvenýrů. Ocelové nožky jsou pak už jen stylovým industriálním prvkem, který navíc zaručí i pevný a stabilní základ.

Tento levný produkt lze pořídit lehce na webu v populární kategorii vitríny! Mrkněte na oblíbené produkty z naší rubriky za příznivou cenu. Náš sortiment je široký, u nás najdete další skvělé kousky od dodavatele Zuiver. Najdete je níže na této stránce.

Super produkt Vitrína v dubovém dekoru Zuiver Hardy od spolehlivého výrobce Zuiver jednoduše najdete právě zde za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 46 774 Kč.