Ikonion

V-Garden VERDEMAX samozavlaž. truhlík 2250

Vysoce kvalitní výrobek V-Garden VERDEMAX samozavlaž. truhlík 2250 od top výrobce V-Garden lze zakoupit tady teď za výborné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 2 790 Kč.
V-Garden VERDEMAX samozavlaž. truhlík 2250
Ověřit dostupnost
Značka: V-Garden
2 790

Kvalitní samozavlažovací truhlík VERDEMAX je vyrobený z velmi odolného kvalitního PE materiálu, který zaručuje dlouhou životnost.  
Součástí truhlíku je 6litrová nádrž na vodu s kohoutkem, kapilární netkaná textilie o rozměrech 80 x 130 cm a pytel expandované hlíny. Truhlík může obsahovat až 100 litrů zeminy.
Verdemax nabízí široký sortiment zahradních potřeb, jejichž předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní výrobky s delší životností a usnadňující práci.

Rozměr: 115 x 58 x 28 cm
Vnitřní rozměr: 99 x 52 x 20 cm
Materiál: kvalitní PE plast
Barva: cihlová terracota

Velkoformátové květináče VERDEMAX rostlinám poskytnou dostatečný prostor pro jejich přirozený růst. Především v létě pak oceníte unikátní technologii samozavlažování, která vám umožní mít svoji vlastní zahrádku bez starostí s každodenním zaléváním.
Vaše rostliny budou mít vždy dostatek vláhy, jednou za pár dnů dolijete vodní zásobník a rostliny si následně vezmou tolik vody, kolik budou potřebovat.
Truhlíky jsou vyrobeny z PE materiálu, který je z dostatečně odolného materiálu, aby přežil ostré slunce i mráz.
Vyrobeno v ITÁLII.