Ikonion

V-Garden VERDEMAX samozavlaž. truhlík 2248

Tento unikátní výrobek V-Garden VERDEMAX samozavlaž. truhlík 2248 originál od výrobce V-Garden získáte zde nyní za výhodnou cenu! Ceny již od 2 790 Kč.
V-Garden VERDEMAX samozavlaž. truhlík 2248
Ověřit dostupnost
Značka: V-Garden
2 790

Samozavlažovací truhlík VERDEMAX je vyroben z velmi odolného PE materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. 
Součástí truhlíku je 6litrová nádrž na vodu s kohoutkem, kapilární netkaná textilie o rozměrech 80 × 130 cm a pytel expandované hlíny. Truhlík může obsahovat až 100 litrů zeminy.
Verdemax nabízí široký sortiment zahradních potřeb, jejichž předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní výrobky s delší životností a usnadňující práci.

Rozměr: 115 × 58 × 28 cm
Vnitřní rozměr: 99 × 52 × 20 cm
Materiál: kvalitní PE plast
Barva: antracitová

Velkoformátové květináče VERDEMAX rostlinám poskytnou dostatečný prostor pro jejich přirozený růst. Především v létě pak oceníte unikátní technologii samozavlažování, která Vám umožní mít svoji vlastní zahrádku bez starostí s každodenním zaléváním. Vaše rostliny budou mít vždy dostatek vláhy, jednou za pár dnů dolijete vodní zásobník a rostliny si následně vezmou tolik vody, kolik budou potřebovat.
Truhlíky jsou vyrobeny z PE materiálu, který je z dostatečně odolného materiálu, aby přežil ostré slunce i mráz.
Vyrobeno v ITÁLII.