Světle šedý koberec Flair Rugs Sparks, ⌀ 133 cm

Pokud se sháníte po moderně pojatém koberci, zakotvěte u tohoto krasavce od značky Flair Rugs. Díky své šedé barvě se dá lehce kombinovat do... více informací »
Světle šedý koberec Flair Rugs Sparks
Značka: Flair Rugs
1 490 Kč
DO OBCHODU »
Pokud se sháníte po moderně pojatém koberci, zakotvěte u tohoto krasavce od značky Flair Rugs. Díky své šedé barvě se dá lehce kombinovat do...

Pokud se sháníte po moderně pojatém koberci, zakotvěte u tohoto krasavce od značky Flair Rugs. Díky své šedé barvě se dá lehce kombinovat do různých interiérů a jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Je to ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.

Kvalitní a žádaný produkt můžete sehnat právě na našem webu v populární kategorii koberce. Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této oblíbené kategorie za extra cenu! Oblíbená značka Flair Rugs vám nabízí prvotřídní produkty. Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky více kousků od dodavatele Flair Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Světle šedý koberec Flair Rugs Sparks, ⌀ 133 cm od výrobce Flair Rugs lze získat právě nyní za akční cenu! Nyní za akční cenu 1 490 Kč.