Ikonion

Středně tvrdá pružinová matrace 140×200 cm Azure – MESONICA

Unikátní produkt Středně tvrdá pružinová matrace 140x200 cm Azure – MESONICA od značky s dobrým jménem MESONICA k dostání tady a teď právě za zcela nejnižší cenu. Ceny již od 15 990 Kč.
Středně tvrdá pružinová matrace 140x200 cm Azure – MESONICA
Ověřit dostupnost
Značka: MESONICA
15 990

Tato kolekce matrací byla navržena designéry s maximální péčí o kvalitu a odolnost, aniž by se dělaly jakékoliv kompromisy. Můžete si být jisti, že si budete moci vychutnat prvotřídní kvalitu, která vám poskytne spokojený spánek po mnoho let.

Díky mimořádné elasticitě latexové pěny se matrace vrátí do své předchozí podoby při snížení tlaku. To vám umožní pohodlně spát bez obav z promáčknutí tlaku a deformace matrace. Naopak, termoelastická pěna má vynikající vlastnosti, které umožňují reprodukovat přirozené zakřivení těla pod vlivem tlaku a teploty uživatele. Tímto způsobem se matrace dokonale přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Použití termoelastické pěny navíc eliminuje nadměrný tlak na různé části těla a přispívá k lepšímu krevnímu oběhu. S touto kolekcí matrací získáte nejen prvotřídní pohodlí, ale také optimální podporu pro váš spánek.

Nezapomeňte si k matraci pořídit také kvalitní pěnový polštář.