Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Nimbus, 160 x 230 cm

Tento neodolatelný výrobek Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Nimbus, 160 x 230 cm od top značky Flair Rugs můžete pořídit teď opravdu výhodně. Právě teď za cenu 3 490 Kč.
Šedo-žlutý koberec Flair Rugs Nimbus
Značka: Flair Rugs
3 490 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU »

Popis produktu

Trojúhelníkové tvary jsou zpět v módě. To dokazuje i kolekce nápaditých koberců Nimbus od značky Flair Rugs. Na výběr máte několik barevných variant, každá ovšem zaujme svým designem i praktickou stránkou věci. Dostane se vám tak praktického interiérového doplňků, který ochrání vaše nožky i podlahu a zkrášlí místnost.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.