Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Cofete, 80 x 250 cm

Je z odolného materiálu, pyšní se stylovým provedením a teď pozor - můžete ho klidně používat i venku! Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je... více informací »
Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Cofete
Značka: NORTHRUGS
1 690 Kč
DO OBCHODU »
Je z odolného materiálu, pyšní se stylovým provedením a teď pozor - můžete ho klidně používat i venku! Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je...

Je z odolného materiálu, pyšní se stylovým provedením a teď pozor – můžete ho klidně používat i venku!

Tento šik koberec od značky NORTHRUGS je totiž vyroben z polypropylenu, který má schopnost odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Využijete ho tak nejen doma, ale kdekoli venku na terase, zahradě nebo u bazénu.


Tento výjimečný produkt Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Cofete, 80 x 250 cm máte možnost koupit právě nyní na našich stránkách v sekci venkovní koberce! Nyní najdete ještě další produkty z této známé sekce za extra cenu! Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás více produktů značky NORTHRUGS. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Exkluzivní produkt Šedo-krémový venkovní koberec NORTHRUGS Cofete, 80 x 250 cm od známé společnosti NORTHRUGS seženete zde nyní skutečně levně! Cena od 1 690 Kč.