Ikonion

Sada 3 odkládacích stolků Kare Design Electra

Tento kvalitní kousek Sada 3 odkládacích stolků Kare Design Electra od této skvělé značky Kare Design snadno seženete v naší aktuální nabídce výhodně! Aktuálně v akci od 18 290 Kč.
Sada 3 odkládacích stolků Kare Design Electra
DO OBCHODU »
Značka: Kare Design
18 290
Popis produktu

Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku? Sáhněte po odkládacích stolcích Kare Design. Skvěle totiž budou vypadat jak samostatně, tak i hezky pospolu. Jejich subtilní a přesto výrazný a osobitý design dodá každému interiéru svěží šmrnc i nadčasový vzhled.

Rozměry stolků:
a) ø 48 cm, výška: 59 cm
b) ø 41 cm, výška: 53,5 cm
c) ø 33 cm, výška: 48 cm

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.