Sada 2 sklenic na koktejly z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova, 340 ml

Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny.... více informací »
Sada 2 sklenic na koktejly z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova
Značka: Nachtmann
949 Kč
DO OBCHODU »
Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny....

Kolekce Bossa Nova nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Kombinujte mezi sebou nápadité talíře, sklenice či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu.

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti.

Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Oblíbený kousek Sada 2 sklenic na koktejly z křišťálového skla Nachtmann Bossa Nova, 340 ml od skvělého a známého výrobce Nachtmann snadno získáte u nás teď ve výprodejové akci! Právě nyní za skvělou cenu 949 Kč.