Sada 2 lamelových roštů na postel Gazzda Fawn, 70 x 200 cm

Zdokonalte svůj odpočinek s kvalitním roštem značky Gazzda. Rošty jsou prodávány v sadě 2 kusů pro dvoulůžko. O značce Gazzda pochází z... více informací »
Sada 2 lamelových roštů na postel Gazzda Fawn
Značka: Gazzda
5 290 Kč
DO OBCHODU »
Zdokonalte svůj odpočinek s kvalitním roštem značky Gazzda. Rošty jsou prodávány v sadě 2 kusů pro dvoulůžko. O značce Gazzda pochází z...

Zdokonalte svůj odpočinek s kvalitním roštem značky Gazzda.
Rošty jsou prodávány v sadě 2 kusů pro dvoulůžko.

O značce
Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design Awards či Interior Innovation Award.

Tento výjimečný kousek Sada 2 lamelových roštů na postel lze zakoupit bez obtíží tady na webu v oblíbené kategorii rošty k postelím! Podívejte se na ještě jiné výrobky z této rubriky za báječnou cenu. Dodavatel Gazzda dlouhodobě vyrábí top produkty. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další skvělé zboží značky Gazzda. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Sada 2 lamelových roštů na postel Gazzda Fawn, 70 x 200 cm od známé společnosti Gazzda snadno najdete online za super peníze! Aktuálně za 5 290 Kč.