Ikonion

Sada 2 bílých porcelánových misek na vajíčka Kähler Design Hammershoi, ⌀ 8 cm

Exkluzivní výrobek Sada 2 bílých porcelánových misek na vajíčka Kähler Design Hammershoi, ⌀ 8 cm od skvělého a známého výrobce Kähler Design můžete sehnat právě skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 699 Kč.
Sada 2 bílých porcelánových misek na vajíčka Kähler Design Hammershoi
Popis produktu

Vykouzlete si v kuchyni nezaměnitelnou atmosféru s moderně pojatými doplňky a dekoracemi značky Kähler Design. Ta ve svém repertoáru nabízí hrníčky, mísy, podnosy či příbory, které potěší jak svým designem, tak po praktické stránce věci.

Díky svému barevnému provedení najdou své uplatnění v interiéru hrajícím všemi barvami duhy, zároveň však budou slušet třeba dřevěnému srubu v horách.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.