Prosklený úložný box s mosaznými detaily Hübsch Dulio

Tento neodolatelný produkt Prosklený úložný box s mosaznými detaily Hübsch Dulio značky Hübsch máte možnost pořídit u nás teď za výhodnou cenu! Stojí teď u nás 2 490 Kč.
Prosklený úložný box s mosaznými detaily Hübsch Dulio
Značka: Hübsch
2 490 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU »

Popis produktu

I na menší dekorace je dánská značka Hübsch přeborník. Stačí se podívat na tento kousek. Elegantní tvary, zajímavý design a kvalitně zpracované materiály z něj dělají ideální doplněk ať už do scandi, tak do industriálně řešeného interiéru.

O značce Hübsch:
Dánský design vyráběný pro užitek i radost, to je značka Hübsch ve zkratce. Tu založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roce 2010. Cílem značky je poskytovat lidem vysoce kvalitní nábytek do interiéru, jehož každý detail je precizně proveden. Klíčovým slovem je pro tuto firmu štěstí, a to nejen vaše zákaznické, ale i štěstí dodavatelů, designérů a výrobců. Krok po kroku tak svými produkty a přístupem činí šťastnějším celý svět. Kreativní firm značky sídlící v Dánsku si dává záležet při tvoření každé kolekce na unikátnosti a kreativitě, kterou se do každého kusu snaží vtisknout.