Povlečení s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Tura, 200 x 220 cm

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik originálním povlečením, které udělají z... více informací »
Povlečení s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Tura
Značka: EnLora Home
1 490 Kč
DO OBCHODU »
Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik originálním povlečením, které udělají z...

Není nad to zabalit se po náročném dni do měkkých peřin. Umocněte tento okamžik originálním povlečením, které udělají z všedního odpočinku celodenní zážitek. Do takových peřin se budete vracet s neskrývanou radostí ♥

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.


Nový produkt můžete najít v pohodě tu na webu zařazený v sekci povlečení! Máme pro vás ještě další produkty z naší rubriky za rozumné peníze! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od výrobce EnLora Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka EnLora Home svým zákazníkům nabízí vynikající zboží. Udělejte si radost!

Tento žádaný produkt Povlečení s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Tura, 200 x 220 cm od známého dodavatele EnLora Home pohodlně pořídíte právě teď se slevou! Nyní za 1 490 Kč.