Ikonion

Otočné zrcadlo s úložným prostorem Wireworks Cosmos Dark, výška 114 cm

Výjimečný a žádaný kus Otočné zrcadlo s úložným prostorem Wireworks Cosmos Dark, výška 114 cm značky Wireworks máte možnost nakoupit momentálně v naši nabídce za příznivou cenu! Akční ceny již od 13 990 Kč.
Otočné zrcadlo s úložným prostorem Wireworks Cosmos Dark
Ověřit dostupnost
Značka: Wireworks
13 990
Popis produktu

Vneste do svého domova harmonii v podobě elegantních kousků inspirovaných střídmou a funkční japonskou estetikou.

Toto multifunkční zrcadlo vám poskytne veškerý komfort v podobě šesti poliček a zásobníků na kosmetické produkty, pětinásobně zvětšovacího zrcadla. To všechno se nachází na zadní straně, kterou snadno otočíte dopředu. Masivní dubové dřevo a dýha zaručí slouhou životnost a eleganci. Hrany působí na pohled ostře, ale ve skutečnosti jsou jemně ručně broušeny, aby byly na dotek měkké.

Londýnská značka Wireworks působí na trhu od již roku 1988. Ač začínala s produkty z drátu, dnes je specialistou ve zpracování dřeva.

Pro výrobu svých produktů značka využívá houževnaté a trvanlivé dubové a bambusové dřevo. To následně speciálně ošetřuje, aby dobře vydrželo i ve vlhkém prostředí.
Osobně dohlíží na kácení a bezprostřední opracování materiálu. Všechny stromy jsou navíc z trvale udržitelného lesního hospodářství.