Oranžovo-béžový koberec s podílem recyklované bavlny Nouristan, 80 x 150 cm

Oživte svůj interiér pomocí koberce značky Nouristan, jehož výrazný pestrý motiv vnese do vašeho domova barvu a unikátní styl. Již na první... více informací »
Oranžovo-béžový koberec s podílem recyklované bavlny Nouristan
Značka: Nouristan
1 290 Kč
DO OBCHODU »
Oživte svůj interiér pomocí koberce značky Nouristan, jehož výrazný pestrý motiv vnese do vašeho domova barvu a unikátní styl. Již na první...

Oživte svůj interiér pomocí koberce značky Nouristan, jehož výrazný pestrý motiv vnese do vašeho domova barvu a unikátní styl. Již na první pohled vás upoutá svou vysokou kvalitou a propracovaným vzorem, díky kterému se stane ozdobou místnosti.

Obsahuje vysoký podíl recyklovaných materiálů, které v něm dostaly novou šanci na život. Výrobek je tak ideální volbou pro ty, kterým záleží na udržitelnosti.

Je vyrobený z polypropylenu (40%), který mu poskytuje mimořádnou odolnost a dlouhou životnost. Recyklovaná bavlna (40%) a recyklovaný polyester (20%) se zase postarají o příjemně měkký povrch, který vám poskytne pohodlí.

Tento skvělý produkt Oranžovo-béžový koberec s podílem recyklované bavlny Nouristan, 80 x 150 cm od značky s dlouholetou tradicí Nouristan je dostupný právě dnes za výhodnou cenu! V akci za cenu 1 290 Kč.