Modro-šedý koberec Flair Rugs Aurora, 160 x 230 cm

Oblíbený a kvalitní kousek Modro-šedý koberec Flair Rugs Aurora, 160 x 230 cm od našeho předního výrobce Flair Rugs máte možnost nakoupit zrovna extra výhodně. Zrovna nyní za cenu 3 490 Kč.
Modro-šedý koberec Flair Rugs Aurora
Značka: Flair Rugs
3 490 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU »

Popis produktu

Dopřejte si nefalšované pohodlí a nápaditý design v jednom. S kobercem z kolekce Aurora od značky Flair Rugs se vám takového spojení dostane. Ochráníte s ním podlahu před poškozením, vaše nožky před zimou a zároveň bude krásně slušet vašemu interiéru.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.