Kulatý jídelní stůl s deskou z neopracovaného mangového dřeva HMS collection, ⌀ 130 cm

Pořádný jídelní stůl je základem opravdového domova. Těm kulatým to nejvíce sluší ve volném prostoru. Navíc je pravdou, že... více informací »
Kulatý jídelní stůl s deskou z neopracovaného mangového dřeva HMS collection
16 990 Kč
DO OBCHODU »
Pořádný jídelní stůl je základem opravdového domova. Těm kulatým to nejvíce sluší ve volném prostoru. Navíc je pravdou, že...

Pořádný jídelní stůl je základem opravdového domova. Těm kulatým to nejvíce sluší ve volném prostoru. Navíc je pravdou, že u stolu bez rohů se jednoduše sedí, jí a klábosí úplně nejlépe

Nábytek je vyroben z mangového dřeva, které vyniká svou tvrdostí a odolností. Dřevo z mangovníku může mít různé odstíny a říká se, že vyzařuje teplo. Je to zkrátka ideální partie do vašeho interiéru.

Poznámka: Nerovnosti, zabarvení a jemné praskliny nejsou vadou. Jedná se o vlastnosti produktu, které mu dodávají rustikální a industriální vzhled.

Kvalitní a levný produkt Kulatý jídelní stůl s deskou z neopracovaného mangového dřeva HMS collection, ⌀ 130 cm od naší známé značky HSM collection máte možnost koupit právě teď skutečně výhodně. Aktuálně v akci od 16 990 Kč.