Krémový koberec Universal Kai Geo, 75 x 155 cm

Lákají vás orientální koberce, ale nefandíte vlně, jsou pro vás finančně nedostupné nebo prostě jen moc barevné? Vsaďte na... více informací »
Krémový koberec Universal Kai Geo
Značka: Universal
1 290 Kč
DO OBCHODU »
Lákají vás orientální koberce, ale nefandíte vlně, jsou pro vás finančně nedostupné nebo prostě jen moc barevné? Vsaďte na...

Lákají vás orientální koberce, ale nefandíte vlně, jsou pro vás finančně nedostupné nebo prostě jen moc barevné? Vsaďte na koberce z polypropylenu. Vzhledově jsou od ručně tkaných koberců k nerozeznání. A pokud vás od peršanů odrazuje přílišná barevnost, nechte se jimi jen inspirovat a sáhněte po modernějším vzhledu a neutrální barvě.

Vzor, který se objevuje na tradičních kelim kobercích, hezky doplní moderní interiér a obvykle se líbí i lidem, kteří si jinak v ornamentech a zdobnosti moc nehoví.

Koberec je ošetřen metodou heat-frisé, která mu dodává větší pevnost a koberec se stane se odolnější vůči poškození. Zpracování touto metodou se odrazí i na vzhledu koberce: barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.

Levný kousek Krémový koberec Universal Kai Geo, 75 x 155 cm od společnosti Universal je k dispozici na našich stránkách ve výhodné akci! Akční ceny od 1 290 Kč.