Krémově-oranžový koberec Mint Rugs Lark, 80 x 150 cm

Koberce z kolekce Lark vás na první pohled zaujmou svými vzory, které jsou sice hravé, zároveň si ale zachovávají minimalistický nádech. A právě... více informací »
Krémově-oranžový koberec Mint Rugs Lark
Značka: Mint Rugs
1 190 Kč
DO OBCHODU »
Koberce z kolekce Lark vás na první pohled zaujmou svými vzory, které jsou sice hravé, zároveň si ale zachovávají minimalistický nádech. A právě...

Koberce z kolekce Lark vás na první pohled zaujmou svými vzory, které jsou sice hravé, zároveň si ale zachovávají minimalistický nádech. A právě proto se výborně hodí do interiérů mnoha různých stylů – excentrických i elegantních.

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Krémově-oranžový koberec Mint Rugs Lark, 80 x 150 cm od populární značky Mint Rugs získáte právě nyní ve výhodné akci. Cena od 1 190 Kč.