Idea Skříň 3dveřová TORINO

Šatní skříň je vyrobena z masivní borovice v lakovaném provedení. Prostor skříně je dělený v poměru 2:1, v širší části... více informací »
Idea Skříň 3dveřová TORINO
Značka: Idea
10 599 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň je vyrobena z masivní borovice v lakovaném provedení. Prostor skříně je dělený v poměru 2:1, v širší části...

Šatní skříň je vyrobena z masivní borovice v lakovaném provedení. Prostor skříně je dělený v poměru 2:1, v širší části je šatní tyč a police, v užší část 3 police. Spodní část skříně obsahuje 2 zásuvky s kovovými pojezdy.
Dodáváno v demontu.

Tento kvalitní a levný produkt je k sehnání přímo tu na stránkách v oblíbené rubrice šatní skříně! Máme pro vás ještě ostatní zboží ve zmiňované kategorii ve slevě. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na další kousky od značky Idea. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Idea dodává top zboží.!

Tento vynikající produkt Idea Skříň 3dveřová TORINO od společnosti s dlouholetou tradicí Idea seženete již dnes za výhodné peníze. Zrovna nyní za cenu 10 599 Kč.