Idea Rozkládací postel/pohovka FENIX lakovaná

Rozkládací postel/pohovka je vyrobena z masivní borovice v lakovaném provedení.  Rychle a snadno rozložitelná na dvě nebo tři lůžka. Lamelové... více informací »
Idea Rozkládací postel/pohovka FENIX lakovaná
Značka: Idea
6 599 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací postel/pohovka je vyrobena z masivní borovice v lakovaném provedení.  Rychle a snadno rozložitelná na dvě nebo tři lůžka. Lamelové...

Rozkládací postel/pohovka je vyrobena z masivní borovice v lakovaném provedení. 
Rychle a snadno rozložitelná na dvě nebo tři lůžka. Lamelové rošty jsou součástí (šířka lamely 6,5 cm).
Matrace nejsou v ceně postele, lze je dokoupit zvlášť. Doporučený rozměr matrace je 90 × 200 cm. Výška k bočnici postele je 45 cm.
Do rozložené pohovky Fenix je možno použít libovolně vysoké matrace, v případě složení postele doporučujeme použít do přídavných lůžek matrace do výšky 11 cm.
Dodáváno v demontu.

Tento velmi žádaný produkt Idea Rozkládací postel/pohovka FENIX je k dispozici rovnou na webu v sekci jednolůžkové. Připravili jsme ještě podobné zboží ze zmíněné rubriky za super ceny! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další kousky od značky Idea. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Idea svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento oblíbený výrobek Idea Rozkládací postel/pohovka FENIX lakovaná od našeho předního výrobce Idea snadno najdete zrovna dnes opravdu výhodně. Levně za cenu 6 599 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,