Falco Zrcadlo Ingrid R25 – jasan tmavý

Tímto zrcadlem můžete podle Vaší fantazie vybavit obývací pokoj, ložnici, studentský pokoj, předsíň, nebo pracovnu. Je v... více informací »
Falco Zrcadlo Ingrid R25 - jasan tmavý
Značka: Falco
1 111 Kč
DO OBCHODU »
Tímto zrcadlem můžete podle Vaší fantazie vybavit obývací pokoj, ložnici, studentský pokoj, předsíň, nebo pracovnu. Je v...

Tímto zrcadlem můžete podle Vaší fantazie vybavit obývací pokoj, ložnici, studentský pokoj, předsíň, nebo pracovnu. Je v připevněno na desce v odstínu jasan tmavý. Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie místností, které jsou vybaveny tímto nábytkem. Tyto sestavy také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Akční produkt Falco Zrcadlo Ingrid R25 – můžete pořídit bez obtíží na stránkách umístěný v kategorii ingrid. Nyní můžete najít zlevněné produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na více skvělých produktů od značky Falco. Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel Falco dlouhodobě vyrábí top sortiment.

Vynikající kousek Falco Zrcadlo Ingrid R25 - jasan tmavý od spolehlivé značky Falco lze koupit nyní pořád výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 111 Kč.