Falco Vysoká kuchyňská skříňka Natanya SL60 červený lesk

Vysoká kuchyňská skříňka - sloupek SL60 je vyrobena z lamina bílé barvy a dvířka jsou ve vysokém lesku. Ideálně se hodí jako... více informací »
Falco Vysoká kuchyňská skříňka Natanya SL60 červený lesk
Značka: Falco
6 115 Kč
DO OBCHODU »
Vysoká kuchyňská skříňka - sloupek SL60 je vyrobena z lamina bílé barvy a dvířka jsou ve vysokém lesku. Ideálně se hodí jako...

Vysoká kuchyňská skříňka – sloupek SL60 je vyrobena z lamina bílé barvy a dvířka jsou ve vysokém lesku.
Ideálně se hodí jako potravinová skříňka na trvanlivé potraviny jako jsou mouka, cukr, těstoviny, konzervy…atd.
Skříňka je dodávaná v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Úvodní fotografie je ilustrační. Skříňka bude dodána s dvířky v červené barvě.
V doplňkových fotografiích najdete pro inspiraci fotky kuchyní, které jsou z těchto skříněk sestaveny. 
Vyberte si z naší široké nabídky skříněk a vytvořte si kuchyň dle vlastních představ. 

Velmi prodávaný produkt Falco Vysoká kuchyňská skříňka seženete aktuálně tady na našich stránkách ve známé sekci potravinové! Najděte si zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu! To není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další vybrané kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Falco Vysoká kuchyňská skříňka Natanya SL60 červený lesk od této skvělé značky Falco najdete momentálně na našich stránkách za výborné peníze. K sehnání zrovna v akci za 6 115 Kč.