Falco Výškově nastavitený psací stůl Office 474/448 bílá/bílá

Úvodní fotografie je ilustrační. Stůl bude dodaný s bílými nohami. Psací stůl Office je vhodný především do kanceláře či... více informací »
Falco Výškově nastavitený psací stůl Office 474/448 bílá/bílá
Značka: Falco
19 502 Kč
DO OBCHODU »
Úvodní fotografie je ilustrační. Stůl bude dodaný s bílými nohami. Psací stůl Office je vhodný především do kanceláře či...

Úvodní fotografie je ilustrační. Stůl bude dodaný s bílými nohami.
Psací stůl Office je vhodný především do kanceláře či domácí pracovny, ale můžete ho také umístit do pokoje školákům nebo studentům.
Poskytuje dostatek pracovního prostoru.
Psací stůl Office je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Nohy jsou kovové a jsou výškově nastavitelné. Stačí zmáčknout knoflík a stůl jednoduše nastavíte do požadované polohy.
Stůl je dodávaný v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Nyní už stačí vybrat pohodlnou židli a pracovní či školní úspěchy se jen pohrnou.
Cena je uvedena za psací stůl bez doplňků a dekorací.

Hmotnost:
50 kg
Výška:
66,5-117,5 cm

Šířka:
180 cm
Hloubka:
90 cm

Záruka:
2 roky


Hodně žádaný produkt Falco Výškově nastavitený psací stůl Office 474/448 bílá/bílá můžete sehnat bezstarostně na stránkách umístěný v rubrice psací. Nyní získáte skvělé produkty z této známé kategorie za výborné peníze! Mezi zákazníky oblíbená značka Falco nabízí skvělé výrobky.

Kvalitní a oblíbený výrobek Falco Výškově nastavitený psací stůl Office 474/448 bílá/bílá od známé kvalitní značky Falco můžete najít zde nyní se slevou! Nyní nakoupíte za 19 502 Kč.