Falco Vitrína Retro 462 bílá/dub

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm, které je odolné... více informací »
Falco Vitrína Retro 462 bílá/dub
Značka: Falco
10 665 Kč
DO OBCHODU »
Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm, které je odolné...

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás.
Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm, které je odolné a snadné na údržbu. Vitína nabízí dostatek úložného prostoru a je vybavena čtyřmi praktickými zásuvkami na drobnosti. Retro vzhled zdůrazňují vysoké šikmé nožky a obloukové výřezy místo úchytek.
Je dodávaná v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.


Unikátní a žádaný kousek je k získání mimo jiné tu na stránkách v oblíbené kategorii vitríny a kredence! Máme pro vás podobné kousky z této známé kategorie za nejnižší cenu! U nás nabízíme více, mrkněte na další skvělé zboží od značky Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný výrobek Falco Vitrína Retro 462 bílá/dub od společnosti se zárukou kvality Falco jde sehnat právě zde za super peníze. Teď v akci 10 665 Kč.