Falco Vitrína Cezanne R7 – sonoma

Vitrína Cezaanne s barem, prosklenými i plnými dvířky, je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému... více informací »
Falco Vitrína Cezanne R7 - sonoma
Značka: Falco
6 454 Kč
DO OBCHODU »
Vitrína Cezaanne s barem, prosklenými i plnými dvířky, je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému...

Vitrína Cezaanne s barem, prosklenými i plnými dvířky, je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému provedení nabízí dostatek úložného prostoru. Vitrína může být osvětelna LED světly – osvětlení není v ceně, je nutno dokoupit zvlášť. Je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Ve slevě tento produkt Falco Vitrína Cezanne R7 – máte možnost získat bezprostředně tady na webu zařazený v rubrice cezanne! Připravili jsme pro vás ostatní výrobky ze zmíněné kategorie za akční cenu. Známý dodavatel Falco představuje velmi kvalitní produkty. A to je teprve začátek! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Nejprodávanější kousek Falco Vitrína Cezanne R7 - sonoma od značky se zárukou kvality Falco můžete sehnat právě dnes extra se slevou! Cenově vychází na 6 454 Kč.