Falco Vitrína Cezanne R6 – sonoma

Vitrína Cezanne s prosklenými i plnými dvířky, je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému provedení... více informací »
Falco Vitrína Cezanne R6 - sonoma
Značka: Falco
4 780 Kč
DO OBCHODU »
Vitrína Cezanne s prosklenými i plnými dvířky, je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému provedení...

Vitrína Cezanne s prosklenými i plnými dvířky, je vyrobena z kvalitního lamina v oblíbeném odstínu sonoma. Díky svému provedení nabízí dostatek úložného prostoru. Vitrína může být osvětelna LED světly – osvětlení není v ceně, je nutno dokoupit zvlášť. Je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Hodně povedený produkt Falco Vitrína Cezanne R6 – sonoma naleznete právě tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii cezanne! Podívejte se na parádní produkty ve zmíněné sekci za příznivou cenu! Známý dodavatel Falco dlouhodobě poskytuje top sortiment. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další kousky od dodavatele Falco. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený produkt Falco Vitrína Cezanne R6 - sonoma od kvalitního výrobce Falco pohodlně dostanete v aktuální nabídce až neuvěřitelně levně. Nabídky od 4 780 Kč.