Falco Vitrína Atrei 175 černá/ořech

Vitrína Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržena a vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do... více informací »
Falco Vitrína Atrei 175 černá/ořech
Značka: Falco
7 599 Kč
DO OBCHODU »
Vitrína Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržena a vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do...

Vitrína Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržena a vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého moderního interiéru.
Vitrína má kvalitní zpracování a je vyráběna v souladu s ohledy na životní prostředí a navíc je praktická a funkční. Velmi zajímavá a netypická je kombinace černé barvy s dekorem dřeva.
Cena je uvedena pouze za vitrínu, která je dodávána v demontu. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Tento akční produkt můžete sehnat jednoduše tu na našich stránkách ve známé rubrice vitríny a kredence! Připravili jsme akční produkty z této známé sekce za příznivou cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce Falco. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce Falco vás obohatí o velmi kvalitní produkty Přesvědčte se sami!

Unikátní a žádaný výrobek Falco Vitrína Atrei 175 černá/ořech od skvělého výrobce Falco můžete nakoupit momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně za super cenu 7 599 Kč.