Falco Vitrína Atrei 175 bílá/dub

Vitrína Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržena a vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do... více informací »
Falco Vitrína Atrei 175 bílá/dub
Značka: Falco
7 257 Kč
DO OBCHODU »
Vitrína Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržena a vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do...

Vitrína Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržena a vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého moderního interiéru.
Vitrína má kvalitní zpracování a je vyráběna v souladu s ohledy na životní prostředí a navíc je praktická a funkční. Velmi zajímavá a netypická je kombinace bílé barvy s dekorem dřeva.
Cena je uvedena pouze za vitrínu, která je dodávána v demontu. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Výjimečný a žádaný produkt Falco Vitrína Atrei 175 naleznete rovněž na našem webu ve známé sekci vitríny a kredence! Nyní můžete najít ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice za výhodné peníze. To ale však není vše, náš sortiment je široký. U nás najdete další vybrané kousky od značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Falco pro své zákazníky prodává skvělý sortiment.

Často hledaný produkt Falco Vitrína Atrei 175 bílá/dub od skvělého výrobce Falco je k dostání aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Na našich stránkách za 7 257 Kč.