Falco TV stolek Samir R8 – švestka/grafit

TV stolek Samir je vyroben z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Je vhodným... více informací »
Falco TV stolek Samir R8 - švestka/grafit
Značka: Falco
2 999 Kč
DO OBCHODU »
TV stolek Samir je vyroben z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Je vhodným...

TV stolek Samir je vyroben z kvalitního lamina, které je odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Je vhodným doplňkem k bytové stěně Samir, kterou také najdete v naší nabídce. Díky svým rozměrům a uspořádání, poskytuje dostatek úložného prostoru nejen na televizi. Je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně zboží.


Kvalitní a velmi žádaný produkt Falco TV stolek Samir R8 – švestka/grafit můžete pořídit již dnes na našich stránkách v populární kategorii televizní stolky! Pořiďte si zcela nové produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu.

Zajímavý výrobek Falco TV stolek Samir R8 - švestka/grafit od oblíbené značky se zárukou kvality Falco jednoduše můžete pořídit právě nyní napořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 2 999 Kč.