Falco TV stolek Retro 391 bílá/dub

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled... více informací »
Falco TV stolek Retro 391 bílá/dub
Značka: Falco
3 750 Kč
DO OBCHODU »
Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled...

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled zdůrazňují vysoké šikmé nožky v odstínu dub a obloukové výřezy místo úchytek. Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, nebo předsíň. Pro inspiraci jsou u každého nabízeného dílu přiloženy fotografie možných sestav. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.

Tento levný produkt můžete získat lehce tady na našich stránkách ve známé rubrice televizní stolky. Nyní můžete najít zcela nové produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Populární výrobce Falco má špičkové zboží To není vše, naše nabídka je široká! Mrkněte také na další skvělé kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kus Falco TV stolek Retro 391 bílá/dub od oblíbené značky Falco jde získat teď výhodně! V akci za 3 750 Kč.