Falco Tv stolek Ingrid R15 jasan tmavý/jasan světlý

Tv stolek je vyroben z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý/jasan světlý. Díky svým rozměrům a provedení poskytuje prostoru... více informací »
Falco Tv stolek Ingrid R15 jasan tmavý/jasan světlý
Značka: Falco
3 105 Kč
DO OBCHODU »
Tv stolek je vyroben z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý/jasan světlý. Díky svým rozměrům a provedení poskytuje prostoru...

Tv stolek je vyroben z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý/jasan světlý. Díky svým rozměrům a provedení poskytuje prostoru nejen na televizi. Stolkem můžete podle Vaší fantazie vybavit obývací pokoj, ložnici, studentský pokoj, nebo pracovnu. Je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie místností, které jsou vybaveny tímto nábytkem. Tyto sestavy také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento velmi žádaný kus můžete pořídit bez obtíží tady u nás v sekci ingrid. Pořiďte si skvělé kousky ze zmíněné kategorie za skvělou cenu!

Výjimečný a žádaný výrobek Falco Tv stolek Ingrid R15 jasan tmavý/jasan světlý od dodavatele se skvělou pověstí Falco pohodlně nakoupíte zde teď právě za výhodnou cenu. Výhodně za 3 105 Kč.