Falco TV stolek Cezanne R15 – milano/crem

Tv stolek Cezanne je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci barev milano (tm.hnědá)/crem. Díky svým rozměrům a provedení,... více informací »
Falco TV stolek Cezanne R15 - milano/crem
Značka: Falco
2 694 Kč
DO OBCHODU »
Tv stolek Cezanne je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci barev milano (tm.hnědá)/crem. Díky svým rozměrům a provedení,...

Tv stolek Cezanne je vyroben z kvalitního lamina v kombinaci barev milano (tm.hnědá)/crem. Díky svým rozměrům a provedení, poskytuje dostatek prostoru nejen na televizi. Je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Zcela unikátní kousek Falco TV stolek Cezanne R15 – milano/crem máte možnost dostat teď na stránkách v sekci cezanne. Připravili jsme akční výrobky z této známé sekce za výprodejovou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další prověřené kousky značky Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Falco TV stolek Cezanne R15 - milano/crem od dodavatele se skvělou pověstí Falco jde získat v aktuální nabídce za výhodnou cenu. Na našich stránkách za 2 694 Kč.