Falco TV stolek Bacardi R15 dub zlatý/crem

TV stolek Bacardi díky svému provedení poskytuje dostatek prostoru nejen televizi, ale i pro ostatní elektroniku jako je např.domácí... více informací »
Falco TV stolek Bacardi R15 dub zlatý/crem
Značka: Falco
3 790 Kč
DO OBCHODU »
TV stolek Bacardi díky svému provedení poskytuje dostatek prostoru nejen televizi, ale i pro ostatní elektroniku jako je např.domácí...

TV stolek Bacardi díky svému provedení poskytuje dostatek prostoru nejen televizi, ale i pro ostatní elektroniku jako je např.domácí kino, herní konzole, audio technika atd.
Stolek je vyrobený z lamina v krásné kombinaci dekorů zlatý dub/cream. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou údržbu.
Stolek je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento nejprodávanější produkt Falco TV stolek Bacardi lze koupit bez obtíží tady na stránkách ve známé sekci televizní stolky. Nyní koupíte kvalitní zboží z této známé rubriky za rozumné peníze. Věhlasná značka Falco má v nabídce top produkty.

Kvalitní výrobek Falco TV stolek Bacardi R15 dub zlatý/crem od dodavatele zboží Falco snadno naleznete u nás právě výhodně! Zrovna nyní za cenu 3 790 Kč.