Falco TV stolek Atrei 179 bílá/dub

Televizní stolek Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržený a vyrobený v nadčasovém designu, který se... více informací »
Falco TV stolek Atrei 179 bílá/dub
Značka: Falco
6 972 Kč
DO OBCHODU »
Televizní stolek Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržený a vyrobený v nadčasovém designu, který se...

Televizní stolek Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržený a vyrobený v nadčasovém designu, který se hodí do každého moderního interiéru.
Stolek má kvalitní zpracování a je vyráběn v souladu s ohledy na životní prostředí a navíc je praktický a funkční. Poskytuje dostatek prostoru nejen pro televizi, ale i pro ostatní elektroniku, jako je např.domácí kino, herní konzole, audio technika atd.
Velmi zajímavá a netypická je kombinace bílé barvy s dekorem dřeva.
Cena je uvedena pouze za TV stolek, který je dodávaný v demontu. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Tento velmi oblíbený kousek Falco TV stolek Atrei 179 bílá/dub seženete ještě tu ve známé rubrice televizní stolky! Nyní můžete najít ještě další kousky z naší sekce za zcela nejnižší cenu. V očích zákazníků populární značka Falco vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento akční výrobek Falco TV stolek Atrei 179 bílá/dub od přední společnosti Falco můžete sehnat na našich stránkách nyní skutečně levně! Výhodně za cenu 6 972 Kč.