Falco Skříň Wentura XI sonoma

Jednoduchý a zároveň elegantní design skříně Wentura  osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné... více informací »
Falco Skříň Wentura XI sonoma
Značka: Falco
9 442 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a zároveň elegantní design skříně Wentura  osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné...

Jednoduchý a zároveň elegantní design skříně Wentura  osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a velká zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně.
Skříň je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento výjimečný produkt jde koupit také tu v oblíbené rubrice šatní skříně. Nyní získáte ještě podobné produkty z naší sekce za super cenu. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento oblíbený kousek Falco Skříň Wentura XI sonoma od top výrobce Falco snadno můžete získat již dnes ve slevě. Nabídka již od 9 442 Kč.