Falco Skříň Wentura XI bílá

Jednoduchý a zároveň elegantní design skříně Wentura  osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné... více informací »
Falco Skříň Wentura XI bílá
Značka: Falco
9 442 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a zároveň elegantní design skříně Wentura  osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné...

Jednoduchý a zároveň elegantní design skříně Wentura  osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a velká zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně.
Skříň je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje.
Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Hodně prodávaný kousek můžete pořídit právě nyní tu na webu v populární sekci šatní skříně. Nyní najdete ještě jiné produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další prověřené kousky od značky Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Falco Skříň Wentura XI bílá od populární značky Falco můžete získat tady trvale výhodně. Ve skvělé akci za 9 442 Kč.