Falco Skříň Wentura X – dub sonoma

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,... více informací »
Falco Skříň Wentura X - dub sonoma
Značka: Falco
9 727 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,...

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně a po stranách zaříznutá do oblouku ve tvaru luku. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou.
Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru a zrcadlo prostor opticky zvětší a prosvětlí. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. S
kříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Unikátní a oblíbený výrobek Falco Skříň Wentura X – lze koupit snadno tu na webu v populární kategorii šatní skříně! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této populární kategorie za internetové ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Falco Skříň Wentura X - dub sonoma od značky s dlouholetou tradicí Falco jednoduše naleznete u nás právě pořád výhodně. Nyní můžete mít za 9 727 Kč.