Falco Skříň Wentura X – choco

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,... více informací »
Falco Skříň Wentura X - choco
Značka: Falco
9 727 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,...

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně a po stranách zaříznutá do oblouku ve tvaru luku. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru a zrcadlo prostor opticky zvětší a prosvětlí. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost dostat aktuálně na webu v rubrice šatní skříně. Nyní můžete koupit akční produkty z této sekce ve výhodné akci! Tato vyjímečná značka Falco dodává skvělý sortiment A tady je důkaz. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další kvalitní zboží od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě produkt Falco Skříň Wentura X - choco od výrobce se zárukou kvality Falco můžete najít na našich stránkách nyní za rozumné peníze. Pouze nyní za 9 727 Kč.