Falco Skříň Wentura VIII – choco

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,... více informací »
Falco Skříň Wentura VIII - choco
Značka: Falco
9 727 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,...

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně a po stranách zaříznutá do oblouku. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru a zrcadlo prostor opticky zvětší a prosvětlí. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Hodně povedený kus máte možnost najít teď tady na stránkách ve známé rubrice šatní skříně! Získejte ještě jiné zboží z této sekce za báječnou cenu. Známý výrobce Falco má k dispozici top produkty. Přesvědčte se sami.

Akční a ve slevě kus Falco Skříň Wentura VIII - choco od našeho výrobce Falco je k dostání tady extra se slevou! Aktuálně výhodně za 9 727 Kč.