Falco Skříň Wentura VII – trufla

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,... více informací »
Falco Skříň Wentura VII - trufla
Značka: Falco
9 157 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,...

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru a zrcadlo prostor opticky zvětší a prosvětlí. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Hodně povedený produkt Falco Skříň Wentura VII – trufla můžete dostat bezprostředně na našich stránkách v populární sekci šatní skříně. Nyní můžete koupit oblíbené produkty z naší rubriky za výborné peníze! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od značky Falco. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Falco Skříň Wentura VII - trufla s pečetí kvality od značky Falco snadno najdete právě nyní extra se slevou. Výhodně za 9 157 Kč.