Falco Skříň Wentura VII – choco

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,... více informací »
Falco Skříň Wentura VII - choco
Značka: Falco
9 157 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,...

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru a zrcadlo prostor opticky zvětší a prosvětlí. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Často hledaný produkt můžete koupit také tady u nás v populární sekci šatní skříně! Připravili jsme vyjímečné výrobky ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci! U zákazníků oblíbený výrobce Falco dodává kvalitní výrobky. Podívejte se sami. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Falco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Falco Skříň Wentura VII - choco od společnosti s úžasnou pověstí Falco k dostání právě teď u nás napořád výhodně. Pouze nyní za 9 157 Kč.