Falco Skříň Wentura V – dub sonoma

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a kouřová... více informací »
Falco Skříň Wentura V - dub sonoma
Značka: Falco
9 442 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a kouřová...

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a kouřová zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Kvalitní a oblíbený produkt Falco Skříň Wentura V – dub sonoma je dostupný jednoduše tu na našem webu v populární sekci šatní skříně. Nyní můžete najít další produkty z naší sekce snadno online! To však není všechno, máme toho více. Podívejte se taky na další produkty od značky Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Falco svým zákazníkům dodává skvělé zboží.

Často hledaný kousek Falco Skříň Wentura V - dub sonoma od výrobce s dobrým jménem Falco máte možnost dostat již dnes extra se slevou. Produkt nakoupíte teď u nás za 9 442 Kč.