Falco Skříň Wentura IX – choco

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,... více informací »
Falco Skříň Wentura IX - choco
Značka: Falco
9 727 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,...

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně a po stranách zaříznutá do oblouku. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru a zrcadlo prostor opticky zvětší a prosvětlí. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Vynikající produkt seženete mimo jiné tady na webu v oblíbené rubrice šatní skříně! Nyní si můžete koupit nové kousky z této známé rubriky za výhodné peníze! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další kousky od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbená značka Falco má kvalitní zboží. A to ještě není vše!

Povedený kus Falco Skříň Wentura IX - choco od značky se zárukou kvality Falco k dostání právě zde za rozumné peníze. V akci od 9 727 Kč.