Falco Skříň Wentura IV – černá/černá+bílý pruh

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech... více informací »
Falco Skříň Wentura IV - černá/černá+bílý pruh
Značka: Falco
8 889 Kč
DO OBCHODU »
Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech...

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech dodává kombinace černé s bílými pruhy na dveřích skříně. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento výjimečný produkt máte možnost nakoupit pohodlně tu zařazený v sekci šatní skříně! Pořiďte si oblíbené zboží z této rubriky za super cenu!

Tento kvalitní produkt Falco Skříň Wentura IV - černá/černá+bílý pruh od našeho známého výrobce Falco můžete pořídit v naší internetové nabídce za příznivou cenu. Nyní pořídíte jen za 8 889 Kč.