Falco Skříň Wentura IV – bílá/bílá+černý pruh

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech... více informací »
Falco Skříň Wentura IV - bílá/bílá+černý pruh
Značka: Falco
8 889 Kč
DO OBCHODU »
Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech...

Moderní a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a moderní nádech dodává kombinace bílé s černými pruhy na dveřích skříně. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Kvalitní a žádaný produkt Falco Skříň Wentura IV jde sehnat ještě tu na našem webu zařazený v kategorii šatní skříně! Nyní si můžete koupit unikátní kusy z naší rubriky snadno online!

Velmi prodávaný výrobek Falco Skříň Wentura IV - bílá/bílá+černý pruh od značky s dlouholetou tradicí Falco můžete pořídit v aktuální nabídce napořád výhodně! Akční ceny od 8 889 Kč.