Falco Skříň Wentura III – trufla

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,... více informací »
Falco Skříň Wentura III - trufla
Značka: Falco
9 067 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla,...

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Eleganci podtrhují dlouhé stříbrné úchyty a zrcadla, která jsou nalepena na dveřích skříně. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Ve slevě produkt jde sehnat snadno tady na našem webu umístěný v sekci šatní skříně! Nyní můžete získat parádní produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu!

Akční produkt Falco Skříň Wentura III - trufla od výrobce s mnohaletou tradicí Falco naleznete zde teď za skvělou cenu. Nabídka od 9 067 Kč.