Falco Skříň Wentura I – dub sonoma

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS... více informací »
Falco Skříň Wentura I - dub sonoma
Značka: Falco
8 676 Kč
DO OBCHODU »
Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS...

Jednoduchý a elegantní design skříně osloví i náročné zákazníky. Je vyrobena z lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky svému uspořádání poskytuje dostatek úložného prostoru. Skvěle se hodí do ložnice, předsíně, dětského, nebo studentského pokoje. Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Unikátní kousek můžete získat bezprostředně tady u nás v sekci šatní skříně! Prozkoumejte vyjímečné produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další kousky od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný produkt Falco Skříň Wentura I - dub sonoma od dodavatele zboží Falco jde sehnat zrovna až neuvěřitelně levně! Právě nyní za skvělou cenu 8 676 Kč.