Falco Skříň Tomio R3 – grafit/enigma

Policová skříň Tomio je vyrobena z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým... více informací »
Falco Skříň Tomio R3 - grafit/enigma
Značka: Falco
3 547 Kč
DO OBCHODU »
Policová skříň Tomio je vyrobena z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým...

Policová skříň Tomio je vyrobena z vysoce kvalitní laminované dřevotřísky, odolné vůči poškrábání, vlhkosti a vysokým teplotám. Všechny hrany jsou opatřeny ABS hranou, která zajistí trvanlivost a odolnost proti nárazu. Vybavení skříně jsou 4 police. Můžete s ní vybavit dětský nebo studentský pokoj, ale dá se také použít jako kancelářský nábytek. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.


Unikátní a oblíbený produkt je dostupný právě zde tady u nás ve známé kategorii tomio! Nyní si můžete vybrat zlevněné zboží z naší rubriky na pár kliknutí.

Ve slevě produkt Falco Skříň Tomio R3 - grafit/enigma od značky s tradicí a dobrou pověstí Falco lze pořídit u nás nyní v bezva akci. Momentálně k dispozici za 3 547 Kč.